Rozšiřování safariparku 2018

3. ledna 2018 v 23:57 | správce safariparku |  NOVINKY
Ačkoli jsem si koncem loňského roku říkal, že nebudu plánovat, nakonec jsem neodolal a přece jenom jsem si hrubý obrysový plán rozšiřování safariparku vytvořil. Rozdělil jsem ho na dvě oblasti

JISTOTA

Ve vánočním článku jsem Vás již seznámil s většinou nových přírůstků, které postupně během zimy a jara začlením do safariparku a budu jim věnovat samostatné články. Takže mohu zopakovat, že to jsou medojedi, wombati, hadilov, slon africký, sajga, bongo, medvěd malajský, tamandua, rypouš, mrož, párek goril, nosorožec dvourohý, samice emu a ocelot.
Na cestě z Číny je několik modelů od Noahs Palls jako párek jaguárů, ptakopysků, mandrilů a medvědů ušatých, dále antilopa vraná a outloň. Tyto modely bohužel nestihly dorazit pod stromeček, takže budou představeny ve druhém sledu.


SNAD SE ZADAŘÍ

Nyní k stručně k modelům od hlavních značek, které bych chtěl během roku 2018 (pokud se zadaří) postupně pořídit: Schleich - hrošice a nosorožci indičtí (ostatní modely neshledávám pro mě osobně zajímavými), tuleni leopardí (Collecta a Safari Ltd.), harpyje, nosorožec sumaterský, hrošík liberijský, pižmoň, urson, svišť, babirusa a kůň Převalského (Safari Ltd.), pižmoň, mládě bongo, hroch, cibetka, lemur katta a zebra (Collecta), horská gorila,žirafa, lvíček zlatý, chřestýš, lemur vari a gepard (Papo). Celkem 25 modelů, ale je to jen plán (přednost mají silně vyznačené modely, na které již šetřím).Mrkající

Japonské modely již momentálně aktivně řeším - jeřáb mandžuský (ideálně pár) makak červenolící (podle možností nejlépe malá skupinka).

Domácí tvorba - s ohledem na nedostatek volného času asi jen samice hiroly a bonga Plačící. Ostatní se uvidí.

To je asi tak všechno, co mě při plánování napadlo. Pokud zrealizuji alespoň dvě třetiny, tak to bude hodně velký úspěch.
Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maty26 Maty26 | Web | 4. ledna 2018 v 12:13 | Reagovat

Budu držet pěsti :-)

2 Safaripark team Safaripark team | 4. ledna 2018 v 23:33 | Reagovat

[1]: Děkuju. Snad se to povede. Plán je prima věc, realizace závisí na mnoha faktorech (zdraví, čas, nápady, finance a hlavně chuť tvořit), To víš, ne vždy jde všechno tak, jak si přejeme. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama